Ülegabariidiliste veoste transport

Silvirom OÜ pakub transporditeenuseid ülegabariidiliste ning raskekaaluliste veoste vedamiseks Kagu-Aasia, Põhja-Ameerika, Euroopa ja SRÜ riikides.

Ülegabariidiliste veoste korraldamise tagab Silvirom OÜ, kuna meil on

  • Suur kogemus ülegabariidiliste seadmete transporteerimisel;
  • Kaubavedude geograafia hõlmab erinevaid maailmajagusid;
  • Individuaalne lähenemine igale kliendile;
  • Kaupade vedamine ‘uksest ukseni’, sealhulgas kõikvõimalike probleemide lahendamine, mis võivad tekkida ülegabariidiliste veoste vedamisel.

Ülegabariidiliste veoste transport on üks raskemaid veoliike, mis nõuab eritehnikat, vajalike lubade olemasolu, eelnevaid kokkuleppeid ja muid tingimusi.

Meie ettevõtte spetsialistid on valmis arvutama kulusid, mis on seotud teatud tüüpi ülegabariidilise veose vedamisega, tagama vajalike kokkulepete ja lubade saamist, korraldama eritranspordi saamist.

Reeglina on iga ülegabariidilise veose kohaletometamise projekt unikaalne. Rikkalik kogemus taoliste projektide realiseerimises aitab meil edukalt lahendada kõikvõimalikke klientide ülesandeid, pakkudes soodsaid tingimusi ning suurepäraseid ülegabariidiliste veoste transpordi pakkumisi. Meie spetsialistide kõrge professionaalsuse tase ning hea maine on pikaajalise ja vastastikku kasulikku koostöö garantii.