Ettevõtte tutvustus

Silvirom OÜ oli asutatud 2005.aastal ning põhineb 100% erakapitalil. Oleme valmis töötama 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas.

Meie ettevõte pakub erinevaid teenuseid mere-, raudtee- ning autokonteinervedude järgmistes riikides: SRÜ riigid, Euroopa, Aasia, Aafrika, Põhja- ja Lõuna-Ameerika ning Austraalia. Suur töökogemus ning koostöö usaldusväärsete partneritega võimaldab meil kõige paremini teostada nii konteinerite kui ka suuregabariidiliste veoste transportimist pikkadele vahemaadele piiramatus koguses.

Kvalifitseeritud logistid planeerivad Teie jaoks sobivaima marsruuti, aitavad transpordi valikuga ning arvutavad kõiki tarneetappe.

Me pakume oma klientidele konteineritüüpide rikkalikku sortimenti. Kogenud spetsialistid töötavad välja rahvusvahelise konteinerveo kava, samuti ‘uksest ukseni’ teenusega. Võttes arvesse Teie soove, meie spetsialistid pakuvad tarneprotsessi sobivaimate transporteerimis-, kindlustus-, ümberlaadimis-, ladustamis- ja tolliteenuste tingimustega. Samuti tehakse esialgsed arvutused tähtaegade, konteinerhoolduse maksumuse, tollivormistuse ning võimalike lisakulude kohta.  Kogu marsruut, kauba saatjast selle saajani, on hoolikalt läbi mõeldud. Vajadusel pakutakse alternatiivvariante, mis võimaldavad säästa rahalisi vahendeid ja aega.

 

    

       Presentation        Ships Agency License           Financial Rating            

        

                        Sanctions                       Protocol