FLEET OF RAILCARS and SEMI-WAGONS

Silvirom OÜ korraldab eri tüüpi raudteevagunitel ja plavormidel mere- ja raudteeteinerite vedu.

POOLVAGUNID

Väärtuslike veoste jaoks ja klientide soovil korraldame regulaarselt poolvagunites vedude skeemi. See skeem näeb ette konteineri paigutamise selliselt, et konteineri uste ja poolvaguni otspinna vahel jääks minimaalne ruum, mis muudab konteineri uste avamise keeruliseks ja peaaegu võimatuks ning vähendab piisavalt varguse või äravõtmise ohtu. Poolvaguni põhjas kohustuslik puitkarkass hoiab ära konteineri igasuguse kontrollimatu liikumise või nihke ja välistab sellise liikumise või nihke kahjustamise riski.

  

80 JALA PLATFORMIT OPEREERIMISEL

 Alates 2018. aasta 1. kvartalist pakub Silvirom OÜ transport 80FT raudtee platvormidel, mis võimaldab laadima 4x20FT konteinereid “uks – uksele” skeemi järgi ja sellega kaitsta konteinereid volitamata avamisest ja kauba vargusest.  80FT  platvormid võivad vastu võtta ka 4x20FT konteinereid või kombinatsioon: 40FT keskel ja 2x20FT platvormi otstes.

40 ja 60 JALA PLATFORMID OPEREERIMISEL

Alates 2016. aasta oktoobrist Silvirom OÜ pakub klientidele transporti ka 40- ja 60-jalasel platvormidel, mis võimaldab teil ka konteinereid “varjatud” saata ühel platvormil kombinatsioonides 2x20FT, 3x20FT ja 1x40FT + 1x20FT. Lisaks sellele veab Silvirom OÜ sellise pikkusega platvormidel ülegabariidilisi veoseid.