FLEXITANK TRANSPORT

Ettevõte Silvirom OÜ pakub vedelkauba vedu oma standardsetes merekonteinerites, mille sisse on eelpaigaldatud flexi-tank.

Flexitank on mitmekihiline, pitseeritud ja elastne konteiner vedelkauba transportimiseks. Mahuti maht on 10–24 tuhat liitrit. Selle tehnilised omadused võimaldavad transportida mitmesuguseid ohtlikke vedelaid lasti, nii toitu kui ka mõnda kemikaali.

Paak on koormatud elektrilise pumbaga. Laadimiskiirus sõltub vedeliku viskoossusest ja seadme võimsusest, keskmiselt võtab see aega 20 kuni 40 minutit.

            

Flexitankidega vedamise peamised eelised:

Paindlik ja suletud konteinervooder asendab järk-järgult traditsioonilisi tünne, tsisternid ja paakkonteinereid. Selle populaarsuse põhjusteks on taskukohane hind ja madalamad tööjõukulud lasti kohaletoimetamisel. Flexitank on palju ökonoomsem ja seda on lihtsam kasutada

võrreldes paakide, tünnide ja muud tüüpi konteineritega on nafta vedamisel paindlikes paakides mitmeid eeliseid:

1. Ühekordselt kasutatav vooder välistab konteinerite puhastamise ja tagastamise kulud, mida ei saa vältida tankeri või paakkonteineri kasutamisel. Polümeeritoode saadetakse utiliseerimiseks ja ringlussevõtuks.

2. Korpuse inertne materjal ei puutu pikaajalise transpordi ega temperatuuri tõusu korral sisuga kokku. Tooted ei kaota kvaliteeti.

3. Varumahu kasutamine multimodaalsete konteinervedude puhul suurendab lasti ohutust ja vähendab tarnekulusid.

4. Suletud konstruktsioon kaitseb vedelikke saastumise eest.

5. Flexitank mahuga 22 tonni on optimaalne kuiva 20-jala mahuti mõõtude jaoks. Kasutatavat pinda kasutatakse maksimaalse koormuse korral.

6. Painduva mahuti hooldamine ei vaja erilist kvalifikatsiooni.